2 .

⭕️ تجلیل از کارگران شهرداری سرعین همزمان با هفته جهانی کار و کارگر

به گزارش روابط‌عمومی شهرداری سرعین ، با حضور امام جمعه ، فرماندار ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین رییس اداره کار شهرستان در مراسمی که به همین منظور در سالن آمفی تئاتر صدف سرعین برگزار شد با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از کارگران نمونه شهرداری سرعین تجلیل بعمل آمد .

شهردار سرعین در حاشیه این مراسم با گرامیداشت هفته کارو کارگر افزود : هفته کارگر فرصت مناسبی است برای تجلیل از کسانی که ردای تلاش و خدمت بر قامت استوارشان تجسمی از اراده و همت است.

شهردار سرعین با اشاره به توریستی بودن شهر سرعین خاطرنشان کرد : نقش کارگران شهرداری سرعین در پاکیزگی و خدمات مطلوب به گردشگران بسیار پر رنگ تر است و خدمات صادقانه این عزیزان ستودنی است.

وی تصریح کرد : دستهای پینه بسته این قشر نشان از تلاش ، کوشش و همت و اراده آنهاست که سختی ها را برای رفاه شهروندان و گردشگران به جان خریده اند و باید ضمن توجه به خواسته های آنها ، کرامت آنها براساس آموزه های دینی و اسلامی توجه و مورد احترام باشد.

دکتررام افزود :پیگیری و پرداخت بموقع حق و حقوق کارگران در اولویت پرداختی های شهرداری است و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی شود.

✍ مهدی صبوری